Općina Viškovo nagradila sudionike Dječjeg festivala Kvarnerić 2015.

Uspješna suradnja Općine Viškovo i naše škole poznata je priča.
Svoju financijsku i moralnu podršku načelnica Sanja Udović pokazala je i kada su u pitanju glazbene aktivnosti unutar škole te nastupi i rad školskog zbora. Školski zbor prošle se je godine uključio u aktivnosti i programe u organizaciji Općine Viškovo i Turističke zajednice Viškovo.
Sredinom rujna iznenadio nas je poziv načelnice povodom uspjeha na dječjem festivalu te želja da sve sudionike koji su zaslužni za uspjeh i I. nagradu publike u kategoriji od 11 godina, Općina nagradi druženjem u pizzeriji Podrum.

Na druženju su se okupili članovi školskog zbora, autorica teksta učenica Mia Čop te njena mentorica prof. Radosna Barbalić, prof. Vali Božić koja je pomogla u izradi koreografije, voditeljica zbora prof. Ivana Marčelja te načelnica Sanja Udović. Svi sudionici primili su i zahvalnice za sudjelovanje koje dodijeljuje organizator festivala. Nadamo se da će i ubuduće biti sličnih uspjeha, a neke nove ideje i suradnje postoje s obje strane te vjerujemo da ćemo ih uspješno realizirati.

Hvala Općini Viškovo koja je omogućila ugodno druženje, a zahvalu upućujemo i osoblju pizzerije koja nas je srdačno ugostila!

Ivana Marčelja, prof.

objavio: Milana Jakšić   datum: 4. 10. 2015.