Emisija o našoj školi na Kanalu Ri

Televizijska ekipa Kanala Ri posjetila je našu školu 19. ožujka 2014. godine kako bi snimila  reportažu o našoj školi, učenicima i učiteljima te njihovim školskim aktivnostima kojima se možemo pohvaliti.

Sve to prikazano je u emisiji Kanala Ri  „Kvarat do 6“ u prilogu „Učionica“, 20. ožujka 2014. godine, kada su u emisiji uživo gostovale profesorica Danijela Bartolović Antić i pedagoginja Jasna Pipinić.

U prilogu snimljenom u školi mogli smo vidjeti učenike 3.d razrednog odjela koji su pričali kako im je u školi te otpjevali pjesmu o proljeću. Teo Brabec i Laura  Brnčić izveli su igrokaz „Proljetna tratinčica“.

Zatim je snimanje nastavljeno u školskoj sportskoj dvorani gdje su nam učenici 5.b razrednog odjela pokazali kako je zdravo i potrebno vježbati. Profesor TZK Edo Antić govorio je o sportskim uspjesima učenika naše škole te raznim sportovima kojima

Belma Aličajić, učenica 7.c razrednog odjela otpjevala je pjesmu „Ljubav“ s kojom je nastupila na prošlogodišnjem Festivalu mladih Halubje 2013.

Upravo je razgovorom o Festivalu nastavljena emisija drugog dana, uživo iz studija Kanala Ri. Bilo je riječi i o brojnosti učenika naše škole te upisima u 1. razred. Naravno da smo željeli predstaviti i naša tri školska lista (Tratinčicu, Matej i Halubjan info) na koje smo jako ponosni i u čijoj izradi i nastanku sudjeluju svi učenici i djelatnici škole.

Ovdje možete pogledati snimku iz TV emisije Kanala Ri „ Kvarat do šest „ prilog „Učionica“.

Pedagoginja: Jasna Pipinić, prof.

objavio: Milana Jakšić   datum: 21. 3. 2014.