Himna škole

Priloženi dokumenti:
Tekst himne.pdf

Pilot-projekt e-ispitivanja za sedme razrede iz fizike i informatike

Razvojem informacijsko-komunikacijske i računalne tehnologije, intenziviranim opremanjem hrvatskih osnovnih i srednjih škola za pojačanu nastavu informatike te usmjeravanjem međunarodnih istraživanja (PlSA, TIMSS) prema računalnoj platformi, pokazuje se potreba usmjeriti razvoj i istraživanje prema  e-ispitivanju što uključuje e-izradu ispitnih pitanja, e-provedbu, e-ocjenjivanje, e-objavu rezultata i njihovu analizu.
Zato je Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja  u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja pripremio pilot-projekt e-ispitivanja iz fizike i informatike koje je bilo provedeno u sedmim razredima osnovnih škola, na uzorku od 1000 učenika.
I naši sedmaši, koji su to željeli i dobrovoljno pristali, bili su dio tog uzorka. Ispit se sastojao od 5 pitanja iz informatike i fizike te popratnog upitnika za učenike, ukupnog trajanja oko 30 minuta.
Zahvaljujemo svim učenicima 7.-ih razreda te njihovim roditeljima što su pristali biti dijelom ovog važnog međunarodnog istraživanja!       Fotogalerija

Stručni tim za provođenje istraživanja:
Pedagoginja: Jasna Pipinić, prof.
Profesorica informatike: Milana Jakšić, prof.

Jasna Pipinić, prof.

objavio: Milana Jakšić   datum: 26. 4. 2018.

« Srpanj 2020 »