Održane 14. glazbene dječje čarolije

26. ožujka u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku održane su glazbene dječje čarolije u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, Primorsko-goranske županije i OŠ Viktora Cara Emina - Lovran.
Riječ je o natjecanju zborova i smotri glazbenih aktivnosti djece i mladih Primorsko-goranske županije.
Naš školski zbor na smotri je sudjelovao po prvi puta. Za tu prigodu, članovi zbora od 2.-8. razreda izveli su dvije skladbe: "Sunce" - D. Šimek i V. Miculinić Prešnjak i skladbu "Djeca ljubavi" - R. Dujmić i N. Ninčević.
Pjevače je na gitari pratio  učenik osmog razreda Dorijan Biondić, a na violini učenica petog razreda Klara Sušanj.
15tak članova zbora također je sudjelovalo i u izvođenju himne Županije - Zavičaju tebi.
Himnu je izvelo 70 pjevača združenih u zajednički zbor uz pratnju tamburaškog orkestra "Gora" pod vodstvom dirigentice Nedjeljke Poljančić, prof.
Program smotre vodila je Nina Dukić Srok, prof.
Za članove zbora i njihovu voditeljicu nastup na smotri donio je veliko iskustvo i želju da se i dalje trudimo biti što uspješniji.
Zahvaljujem se svim članovima zbora na velikom trudu kojeg ulažu u svaki nastup i promociju zborskog pjevanja i naše škole.
Svim učenicima i djelatnicima škole, školski zbor s voditeljicom Ivanom želi radostan i blagoslovljen Uskrs!                   Fotogalerija

Ivana Marčelja, prof.

objavio: Milana Jakšić   datum: 2. 4. 2018.