Putopis Antee Simčić među 10 najljepših na natječaju Putositnice

Na literarnom natječaju Najljepši dječji putopis Putositnice 2017. koji raspisuje OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica putopis učenice 8.b razreda Antee Simčić izabran je među deset najboljih radova. Na natječaj je pristigao 71 putopis i povjerenstvo je imalo težak zadatak. Svečana dodjela nagrada održana je 5. svibnja pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Koprivničko-križevačke županije i Grada Koprivnice. U Koprivnicu smo se uputile dan prije svečane dodjele i to autobusom do Zagreba, a onda vlakom do Koprivnice. Smještaj nam je bio osiguran u hotelu Podravina. Poslijepodne i večer provele smo razgledavajući školu i grad, ali smo prisustvovale i gitarističkom koncertu Vanje Posavca, bivšeg učenika škole. Sljedeći dan započele smo druženjem s ostalim nagrađenim i pohvaljenim učenicima i njihovim mentorima. Učenici OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ pripremili su prigodan program uz dodjelu nagrada. Od prve do posljednje minute boravka u Koprivnici osjećale smo se jako ugodno i svi su bili izrazito gostoljubivi. U Viškovo smo se vratile navečer obogaćene lijepim iskustvom i mnogobrojnim Podravkinim proizvodima i ostalim poklonima pokrovitelja. Cijeli put i boravak u Koprivnici dobra je inspiracija za pisanje novog putopisa. Antein pohvaljeni putopis govori o ljepotama našeg zavičaja te ga možete pročitati u prilogu.

Čestitke Antei na velikom uspjehu!                Fotogalerija

Jasmina Mamula, prof.

Priloženi dokumenti:
Ljepote_moga_zavicaja_Antea_Simcic.pdf (180.88 KB)

objavio: Milana Jakšić   datum: 15. 5. 2017.