Drugi Sajam mogućnosti Općine Viškovo

U subotu, 7.11.2015., održan je drugi Sajam mogućnosti Općine Viškovo. Ovaj zanimljivi događaj organiziran je u partnerstvu Općine Viškovo, Udruge roditelja „Pokrenimo se“, Policijske uprave primorsko-goranske i naše škole. Sajam mogućnosti je dio preventivnog programa „Zajedno više možemo“ koji Policijska uprava primorsko-goranska provodi s učenicima naše škole. Cilj Sajma mogućnosti  je potaknuti djecu da odaberu sportsku, likovnu, glazbenu ili literalnu aktivnost kojom bi organizirano provodili svoje slobodno vrijeme te da ostvaruju pozitivan kontakt s policijskim službenicima.

Program se odvijao u maloj sportskoj dvorani gdje su se predstavljale brojne udruge kroz nastupe i dijeljenje promidžbenih materijala, ali ove godine smo proširili prostor zbivanja Sajma mogućnosti pa se program paralelno odvijao i na vanjskom sportskom igralištu te na boćalištu. Tako su bili predstavljeni različiti sportovi, a zainteresirani učenici su mogli i zaigrati sport koji ih zanima.

Osim udruga pridružili su nam se i policijski službenici i vatrogasci DVD-a Halubjan. Tako su djeca mogla uživati u druženju s njima i sudjelovanjem u brojnim zanimljivim sadržajima koje su policajci i vatrogasci pripremili za demonstraciju svog rada.

Bilo je to šarenilo sporta, plesa, pjevanja, glazbe, kulture i zabave. Hvala svim organizatorima, udrugama i našim učiteljicama koje su nam pomogle u realizaciji Sajma mogućnosti.

Ivana Golubić, prof.

objavio: Milana Jakšić   datum: 11. 11. 2015.