Punoljetni smo!!!

Dragi čitatelji,

predstavljamo vam 18. (!!!) broj „MATEJA“ - školskog lista

Mladih knjižničara OŠ „Sveti Matej“.

Nije mala stvar u ova današnja vremena opće besparice i (nažalost) sve slabijeg interesa za knjige i čitanje, 18 godina kontinuirano raditi i izdavati školski list posvećen isključivo školskoj i ostalim knjižnicama te našim najboljim prijateljicama -  knjigama! To nas čini iznimno sretnima i ponosnima!!!

Naš „Matej“ je godišnjak, izlazi uoči Božića i pripada mu čast „zatvaranja“ kalendarske godine. 18. broj donosi priče, aktivnosti i zanimljivosti iz života knjižnice OŠ „Sveti Matej“, kao i događaje i novosti iz života knjiga i knjižnica u 2014. godini.

Za nastanak „punoljetnog broja“, uz školsku knjižničarku („glavnu i odgovornu“), zaslužne su vrijedne, male knjiške glave Mladih knjižničara:

petašice - Erna Djedović, Loredana Muzlijaj, Ema Sgardelli,

sedmašice - Katarina Ćavarović, Ivona Kajfeš, Elena Lučić, Lea i Tea Režić,

osmašice - Tina Imširović, Antonija Kevrić, Karla Vratović i

naš super šestaš - Matej Marković!  J

Kao i uvijek do sada, „Matej“ smo s mnogo ljubavi pripremali sami i vrijedno pisali tekstove, uređivali, printali i kopirali te slagali i uvezivali. No, 18. broj je nastao i u suradnji s veeeelikim brojem učitelja i učenika naše škole te uz pomoć i podršku našega ravnatelja pa im se svima najiskrenije zahvaljujemo!

Želite li „baciti oko“ na teme o kojima smo piskarali u 18. broju, prošećite do naše prekrasne knjižnice ili se jednostavno uvalite u svoju udobnu toplu sobu (s čašom finog soka i ukusnim grickalicama), kliknite na link ŠKOLSKE NOVINE i čitajte, čitajte, čitajte ...

Ugodnu zabavu, kao i uvijek, žele vam vaši Mladi knjižničari OŠ „Sveti Matej“ i školska knjižničarka Jasminka Bertović Pupić, prof.

Priloženi dokumenti:
Naslovnica.pdf (317.07 KB)

objavio: Milana Jakšić   datum: 15. 1. 2015.